Naprawa przemienników częstotliwości

Zawsze mamy dylemat związany z nazewnictwem wprowadzającym pewne zamieszanie. Falownik jest podzespołem przemiennika częstotliwości przetwarzającym napięcie stałe na zmienne. Producenci i dystrybutorzy przemienników częstotliwości reklamują swoje wyroby pod nazwą falowniki, choć służą do regulacji prędkości obrotowej silników asynchronicznych i zasilane są napięciem sieciowym. Pozwolicie więc Państwo, że i my posłużymy się nazwą falownik w odniesieniu do przemiennika częstotliwości…..
Naprawa falowników i przemienników częstotliwości jest dziedziną usług w której mamy wieloletnie doświadczenie. Poznaliśmy najczęstsze przyczyny ich awarii co pozwoliło zoptymalizować czas oraz koszty ich naprawy. Z powodzeniem serwisujemy i wykonujemy naprawy falowników o mocy do 110kW różnych producentów. Naprawiamy również falowniki pracujące w aplikacjach serwonapędowych.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w serwisowaniu i naprawach falowników firm: ABB, B&R, DELTA, EURA DRIVES, GEFRAN, PARKER, KEB, LUST, LENZE, YASKAWA.
Naprawiamy również falowniki innych firm.

Dlaczego warto nam zaufać

  1. Mamy duże doświadczenie w dziedzinie serwisowania i naprawy falowników
  2. Utrzymujemy kontakt z autoryzowanymi serwisami
  3. Stosujemy najwyższej jakości części w procesie naprawy falowników
  4. Na zlecenie, uruchomimy naprawiony falownik u Klienta
  5. Udzielamy gwarancji na wykonane usługi

Niestety, ze względu na stopień lub charakter uszkodzeń, nie jesteśmy w stanie  wykonać skutecznej naprawy niektórych falowników. Proponujemy wówczas rozwiązania alternatywne, które wdrożymy we własnym zakresie.

Sprawdź również naszą ofertę w branży: